Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. handlowych z j. francuskim

Specjalista ds. handlowych z j. francuskim

Numer referencyjny: SHF/JI
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna
Inżynier Sprzedaży / Doradca Techniczno-Handlowy, Inwestycje, Obsługa Klienta

O pracodawcy:

Nasz Klient, duża firma konsultingowa koncentruje swoje działania na pośrednictwie w zawieraniu międzynarodowych kontraktów budowlanych na terenie Unii Europejskiej.

Obowiązki:

  • nawiązywanie relacji biznesowych z potencjalnymi klientami - telefonicznie, mailowo, formularze online itp;
  • pozyskiwanie ofert budowlanych od firm zagranicznych,
  • organizacja spotkań z potencjalnymi klientami,
  • prezentacja usług pracodawcy potencjalnym i obecnym klientom,
  • prezentacja umowy handlowej potencjalnym klientom,
  • utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami,
  • obsługa klientów w bieżących sprawach,
  • realizacja celów okresowych,
  • rejestrowanie zadań i wprowadzanie danych do CRM pracodawcy,
  • obsługa klienta,
  • zarządzanie sprawnym przebiegiem projektu z poszanowaniem wewnętrznej polityki firmy,
  • współpraca z pozostałymi działami pracodawcy w celu zapewnienia wysokiej jakości usług firmy,
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z obsługą klienta,
  • konsultacje językowe dla zespołu i klientów,
  • tworzenie tekstów handlowych: e-maile.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (poziom C1),
  • znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • skrupulatność i dobra organizacja czasu pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • program lojalnościowy,
  • karta Multisport,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w tym szkolenia językowe,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • częściowy zwrot zakupu okularów korekcyjnych,
  • praca w piątki do 12:00,
  • możliwość pracy zdalnej
  • przerwa świąteczna na koniec roku związana z cyklicznym przestojem branży,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

wszystkie oferty 922