Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. kadr i płac

Specjalista ds. kadr i płac

Numer referencyjny: SK/WH
lokalizacja
wielkopolskie / Poznań
kategoria
HR twardy, Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

  • Nadzór podczas naliczeń wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Współpraca z firmą zewnętrzną, która prowadzi obliczanie wynagrodzeń),
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Wspieranie procesów z obszaru HR,
  • Sporządzanie raportów płacowych,
  • Wsparcie organizacji i zarządu w zakresie zmian w Prawie Pracy,
  • Przygotowanie dokumentacji RP-7,
  • Przygotowanie regulaminów i procedur,
  • Naliczanie składek ZUS i PPK,

Wymagania:

  • Około 3 lata doświadczenia w dziale kadr (doświadczenie zdobyte podczas zatrudnienia w globalnych organizacjach będzie atutem),
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy oraz ZUS,
  • Znajomość obsługi programu TETA, SAP oraz Płatnik będzie atutem,
  • Znajomość MS Office, w szczególności dobra znajomość Excela,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych do innych odziałów,
  • Dobra organizacja czasu,
  • Otwartość na dynamiczne zmiany sytuacji.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

wszystkie oferty 1073