Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. kadr i płac - praca od zaraz ( praca w (..)

Specjalista ds. kadr i płac - praca od zaraz ( praca w Mysłowicach)

Numer referencyjny: SKP/MBY
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Specjalista ds. kadr i płac

O pracodawcy:

 Naszym Klientem jest firma produkcyjna, dostawca systemów dla najbardziej wymagających klientów w międzynarodowym przemyśle elektronicznym.

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej,
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowa zlecenie, umowa o dzieło),
  • rozliczanie czasu pracy oraz ewidencji urlopów,
  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz systemie RCP,
  • sporządzanie oraz naliczanie list płac,
  • naliczanie podstaw zwolnień lekarskich,
  • obsługa zajęć komorniczych i administracyjnych,
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz korekt do ZUS,
  • sporządzanie deklaracji, GUS, PFRON oraz Urzędu Skarbowego,
  • uczestnictwo w zarządzaniu programem PPK w organizacji,
  • korespondencja z instytucjami zewnętrznymi oraz uczestnictwo w kontrolach i audytach instytucji zewnętrznych i wewnętrznych,
  • tworzenie zaświadczeń na potrzeby pracowników;
  • rozliczanie benefitów przysługującym pracownikom;
  • tworzenie raportów i zestawień,
  • wsparcie, szkolenie i współpraca z innymi zespołami ze struktur firmy.

Wymagania:

  •  min. 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu i rozliczaniu umów o pracę/umów cywilnoprawnych,
  • doświadczenie w zakresie obsługi kadrowej 400+ pracowników,
  • bardzo dobra znajomość niezbędnych w pracy na tym stanowisku przepisów dot. ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, prawa podatkowego, prawa pracy oraz przepisów dot. ochrony danych osobowych i innych przepisów powiązanych,
  • znajomość systemów kadrowych - mile widziana znajomość systemu AGEMA i IFS,
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana,
  • znajomość zagadnień związanych z ZFŚS i PPK,
  • dobra znajomość Excela,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i rzetelność.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina,
  • dodatki stażowe i jubileuszowe,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe,
  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”),
  • spotkania integracyjne,
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych,
  • program rekomendacji pracowników,
  • pracę w godzinach 8:00 - 16:00.

wszystkie oferty 1085