Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. księgowości AP z j. niemieckim

Specjalista ds. księgowości AP z j. niemieckim

Numer referencyjny: APN/MAS
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna
kategoria
Księgowy AP / P2P / PtP / ITP

Twoje przyszłe obowiązki:

  • przygotowywanie i wprowadzanie do systemu faktur zakupu i innych (PO/nonPO),
  • sprawdzanie i monitorowanie rozliczeń między dostawcami a firmą,
  • opracowywanie planów płatności,
  • obsługa zapytań od dostawców w języku angielskim oraz języku niemieckim,
  • realizacja zadań związanych z zamknięciem danego okresu (miesiąca, kwartału, roku),
  • sporządzanie raportów finalnych,
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesowej.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w księgowości w dziale PTP (min. 1 rok),
  • znajomości języka angielskiego i języka niemieckiego umożliwiającą swobodną komunikację (min. B2),
  • znajomości zasad księgowania oraz rachunkowości
  • doświadczenia w pracy z systemem ERP,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych (komunikatywności, sumienności, punktualności, otwartości na zmianę).

Benefity stanowiskowe:

  • możliwość pracy zdalnej,
  • gwarancja umowy bez okresu próbnego,
  • elastyczny start pracy (możesz rozpocząć pracę pomiędzy godziną 7, a godziną 9),
  • pakiet benefitów pozapłacowych (sportowy, medyczny, ubezpieczeniowy),
  • prosta ścieżka rozwoju wewnątrz organizacji,
  • plaftorma e-learningowa.

wszystkie oferty 917