Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. księgowości AP/AR z j. niemieckim

Specjalista ds. księgowości AP/AR z j. niemieckim

Numer referencyjny: SKN/WRO/MAS
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna / Wrocław
kategoria
SSC/BPO, Księgowy AP/ P2P/ PtP, Księgowy AR/ O2C/ OtC

Obowiązki:

  • Przetwarzanie faktur i dokumentacji związanych z procesami księgowymi: AP / AR
  • W zależności od działu: utrzymywanie kontaktu z dostawcami, klientami, kontrahentami
  • Zamykanie okresów rozliczeniowych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań w celu usprawnień procesu
  • Sprawdzenie poprawności księgowania transakcji zgodnie z przyjętą polityką
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i rachunkowych
  • Tworzenie cyklicznych raportów i sprawozdań

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego (na poziomie min. B2)
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale AP lub AR
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy korporacyjnej w obszarze SSC/BPO
  • Znajomość systemu SAP
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse / Rachunkowość / Ekonomia) będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Realną możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy
  • Profesjonalne wsparcie podczas okresu wdrożeniowego
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport

wszystkie oferty 1192