Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Numer referencyjny: SOK/GD/DS
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
Absolwent / Student, Specjalista ds. E-marketingu, Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta indywidualnego w języku niemieckim,
  • udzielanie informacji dotyczących oferty produktowej,
  • przyjmowanie i realizacja zgłoszeń ze strony klienta ,
  • aktualizacja danych,
  • rozpatrywanie reklamacji.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (min. B2)
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • chęć rozwoju i nauki nowych umiejętności,
  • nastawienie proklienckie.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na warunkach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii,
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym,
  • profesjonalne wsparcie przy udziale trenerów,
  • regularne szkolenia stanowiskowe,
  • szeroki pakiet benefitów (platforma MyBenefit, Multisport, ubezpieczenie).

wszystkie oferty 902