Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem obcym

Numer referencyjny: SOK/KRK/AM
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • zapewnianie wsparcia klientom poprzez terminowe i proaktywne rozwiązywanie problemów;
  • bieżące informowanie Klientów o produktach oraz cenach;
  • monitorowanie harmonogramu dostaw i udzielanie informacji na prośbę klienta;
  • ścisła współpraca z działem logistyki, sprzedaży i finansów;
  • obsługa zapytań dotyczących zamówień, płatności i specyfikacji produktu;
  • utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi;
  • administracja danymi w wewnętrznym systemie firmy.

Wymagania:

  •  znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego/holenderskiego/francuskiego/bułgarskiego/włoskiego/czeskego/słowackiego
  • determinacja w osiągnięciu celów,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w globalnej firmie oraz międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do nauki języków obcych, dofinansowanie do posiłków),
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę,

wszystkie oferty 1085