Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. obsługi zamówień z j. (..)

Specjalista ds. obsługi zamówień z j. francuskim/niemieckim

Numer referencyjny: SDZ/KTW/DS
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Obsługa Klienta, Customer Service Advisor, SSC/BPO

Obowiązki:

  • Bieżący kontakt z klientami w języku francuskim/niemieckim oraz angielskim,
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży, logistyki i produkcji,
  • Wprowadzanie danych oraz zarządzanie bazą informacji w systemie,
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie bieżących zapytań klientów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta, sprzedaży lub zarządzaniu zamówieniami,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o globalnym zasięgu,
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę w ramach pełnego etatu,
  • Profesjonalne wdrożenie przygotowujące do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,
  • Szeroka gama świadczeń dodatkowych (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie).

wszystkie oferty 1085