Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds. rekrutacji

Numer referencyjny: RS/GDA/PL
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk

Obowiązki:

  • preselekcja aplikacji,
  • przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych,
  • przygotowywanie wewnętrznych oraz zewnętrznych akcji rekrutacyjnych,
  • wprowadzanie oraz aktualizacja danych dotyczących kandydatów,
  • utrzymywanie kontaktu z agencjami pracy,
  • praca w ramach różnych kanałów rekrutacyjnych dopasowanych do grup docelowych,
  • sporządzanie profili kandydatów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki dot. zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego i angielskiego min. C1
  • znajomość aplikacji pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne

Nasz Klient oferuje:

  • realny i aktywny wpływ na rozwój firmy,
  • wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się,
  • możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktury naszej międzynarodowej firmy,
  • prywatną opiekę medyczną.

wszystkie oferty 1085