Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim

Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim

Numer referencyjny: REKN / DG / AS
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Specjalista ds. rekrutacji

Obowiązki:

  • publikacja ofert pracy na portalach płatnych i bezpłatnych,
  • rekrutacja i selekcja pracowników fizycznych na stanowiska niższego i średniego szczebla do pracy w Niemczech,
  • end to end proces opieki nad kandydatem: przygotowywanie dokumentów, organizacja noclegów, pomoc w organizacji transportu, rozwiązywanie problemów na miejscu,
  • współpraca z biurem zewnętrznym ( zamknięcia miesiąca / obsługa kadrowo- płacowa)
  • prace administracyjne związane z prowadzeniem biura.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (poziom min. B2),
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji- preferowane w agencji pracy tymczasowej bądź w obsludze klienta,
  • dobra organizacja czasu pracy - kandydat na tym stanowisku będzie odpowiadał za wiele obszarów równocześnie - w tym nie tylko rekrutacje,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • mile widziana znajomość programów typu Canva.

Benefity i warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjna stawka- dostosowana do wiedzy i doświadczenia,
  • praca w systemie stacjonarnym lub hybrydowym,
  • pełne wsparcie na etapie wdrożenia, oraz później,
  • możliwośc rozwoju w strukturach firmy (m.in zmiana obszarów rekrutacyjnych),
  • różnorodne, pełne ciekawych zadań stanowisko, pozwalające na zdobycie dużej ilości wiedzy i doświadczenia.

wszystkie oferty 1073