Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim

Numer referencyjny: WKN/GD/MAS
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
kategoria
Obsługa Klienta

Obowiązki

  • odpowiedzialność za pełen proces wsparcia klienta w języku niemieckim,
  • prezentacja oferty, doradztwo w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • aktualizacja danych w systemie CRM/ERP.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego - min. C1,
  • dobra znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • doświadczenie w obszarze customer service, logistyki lub sprzedaży,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, proaktywność w codziennych działaniach,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • staranność w wykonywanych obowiązkach oraz duża dbałość o szczegóły.

Co możesz otrzymać?

  • umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych,
  • możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej,
  • prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie,
  • kartę sportową,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

wszystkie oferty 1194