Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. wsparcia klienta z niemieckim

Specjalista ds. wsparcia klienta z niemieckim

Numer referencyjny: CS/KTW/MAS
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • bieżący kontakt z klientami biznesowymi i indywidualnymi w celu wyjaśnienia bieżących spraw;
  • przetwarzanie danych zgodnie ze standardami firmy;
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów;
  • budowanie relacji z klientami;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego - min. B2;
  • znajomość języka niemieckiego - min. B2
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętności analityczne;
  • dodatkowym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze administracji, finansów lub obsługi klienta.

Nasz klient ofertuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pełne wsparcie na etapie wdrożenia;
  • pakiet benefitów pozapłacowych - ubezpieczenie oraz prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, szkolenia;
  • pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju;
  • pracę w firmie o uznanej marce na rynku.

wszystkie oferty 1073