Strona główna/Oferty Pracy/Starszy specjalista ds. audytu wewnętrznego

Starszy specjalista ds. audytu wewnętrznego

Numer referencyjny: IAS / POZ / KL
lokalizacja
wielkopolskie / Poznań
kategoria
Audytor wewnętrzny / Internal Auditor

Obowiązki:

  • planowanie procedur audytu,
  • przeprowadzanie audytu,
  • raportowanie audytu: podsumowanie zakresu audytu, ustalenia kontrolne, zalecenia i zobowiązania,
  • ocena skuteczności operacyjnej systemu kontroli wewnętrznej, przestrzegania ustalonych zasad i procedur oraz przeprowadzanie prac testowych,
  • monitorowanie ryzyka oszustwa,
  • śledzenie luk w działach i przeprowadzanie testów naprawczych,
  • Przeprowadzanie projektów specjalnych takich jak usługi doradcze, wnioski dla kierownictwa, dochodzenia, zarządzanie ryzykiem, przeglądy zarządzania etc.,
  • analiza procesów biznesowych: dokumentacja procesów biznesowych za pomocą narracji i schematów blokowych. Komunikowanie luk  i przedstawianie zaleceń dotyczących ulepszeń,
  • mentoring: Starszy Audytor Wewnętrzny działa jako mentor dla innych w ramach obszarów audytu biegłości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe-kierunkowe,
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze audytu,
  • doświadczenie w audycie w środowisku międzynarodowym,
  • certyfikacja zawodowa w zakresie audytu, lub księgowości,
  • dobra znajomość US GAAP, IFRS i rachunkowości technicznej,
  • biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel,
  • doświadczenie w przeglądach kontroli IT będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność do podróży służbowych 30-50 % czasu pracy.

Benefity oraz warunki zatrudnienia:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę na pełen etat,
  • praca w systemie hybrydowym (max 2 dni z biura w tyg.),
  • dofinansowanie  do Karty Multisport,
  • dofinansowanie do nauki j. obcych,
  • dofinansowanie do kursów/ szkoleń,
  • ubezpiceznie na życie,
  • elastyczny start pracy,
  • parking,
  • bonus świąteczny i wakacyjny,
  • dofinansowanie do wakacji dla dzieci.

wszystkie oferty 916