Strona główna/Oferty Pracy/Supplier Product Quality Development Manager

Supplier Product Quality Development Manager

Numer referencyjny: SPQDM/PK
lokalizacja
śląskie / Chorzów
kategoria
Inżynier Rozwoju Jakości Dostawców / SQD

Obowiązki:

  • zarządzanie i organizacja działań dla podległej grupy Inżynierów Jakości Dostawców,
  • udział w przeprowadzaniu audytów u dostawców,
  • przygotowywanie statystyk i wskaźników jakościowych,
  • przygotowywanie i zarządzanie wyznaczonym budżetem w zakresie zasobów wewnętrznych, wykonawców zewnętrznych, podróży służbowych,
  • przygotowywanie ocen jakości dostawców zgodnie z przyjętymi kryteriami,
  • współpraca nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki,
  • tworzenie, wspieranie i egzekwowanie planów poprawy i/ lub usprawnień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
  • minimum 6-letnie doświadczenie w obszarze jakości dostaw w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu standardów dotyczących kwalifikacji dostawców,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • odpowiedzialną pracę w dużej, międzynarodowej firmie,
  • dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

wszystkie oferty 1194