Strona główna/Oferty Pracy/Team Leader (zespołu technicznego)

Team Leader (zespołu technicznego)

Numer referencyjny: SO/GD/TL
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
SSC/ ITO, Team Leader, Specjalista IT, Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis

Obowiązki:

  • kierowanie zespołem specjalistów ds. wsparcia technicznego poprzez organizowanie i ustalanie priorytetów w zakresie bieżących operacji, obciążenia pracą i projektów specjalnych,
  • analiza raportów, danych oraz opracowywanie planu zarządzania wyzwaniami działu (planowanie celów budżetowych),
  • reprezentowanie zespołu wsparcia technicznego w projektach operacyjnych,
  • prowadzenie szkoleń oraz wdrażanie nowych pracowników,
  • współpraca z innymi działami oraz przekazywanie informacji zwrotnych kierownictwu w zakresie niezbędnych zmian i aktualizacji,
  • zapewnienie efektywnej pracy zespołu poprzez bieżące wdrażanie usprawnień dot. procesu,
  • przedstawianie swojego stanowiska w sprawie potrzeb biznesowych, które będą oddziaływać na decyzje strategiczne firmy,
  • prowadzenie lub wspieranie działań projektowych oraz zarządzanie zmianami.

Wymagania:

  • doświadczenie w koordynacji lub zarządzaniu zespołem (mile widziane w branży IT),
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2),
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • rozbudowana świadomość biznesowa,
  • biegła znajomość MS Office,
  • wykształcenie wyższe,
  • zdolność do efektywnego zarządzania czasem.

  • możliwość bycia częścią globalnej organizacji nastawionej na rozwój,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatkowe szkolenia wewnętrzne oraz kursy językowe,
  • jasna ścieżka kariery,
  • szkolenia zapewnione od pierwszego dnia pracy,
  • wykorzystywanie języków obcych w codziennej pracy,
  • rozbudowany pakiet świadczeń.

wszystkie oferty 1194