Technolog

Numer referencyjny: TE/SK/KG
lokalizacja
śląskie / Skoczów
kategoria
Technolog

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • Obsługa i przygotowanie dokumentacji technologicznej dla nowych i istniejących odkuwek stalowych,
  • Obsługa i przygotowanie dokumentacji konstrukcyjnej dla nowych i istniejących odkuwek stalowych,
  • Nadzór nad dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną,
  • Przeprowadzanie prób technologicznych dla nowych odkuwek stalowych,
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji PPAP,
  • Obsługa nowych projektów APQP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (specjalność - przeróbka plastyczna metali),
  • Podstawowa znajomość programu CAD - CATIA,
  • Podstawowa znajomość programu CAD - AutoCad,
  • Dobra znajomość Microsoft Office - szczególnie Excel,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • Dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • Oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • Okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 69 lat,
  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dofinansowanie do nauki,
  • Praca w godzinach 7:00 - 15:00 z możliwością wprowadzenia elastycznego czasu pracy,

wszystkie oferty 902