BI Consultant

Numer referencyjny: BI/KC
lokalizacja
dolnośląskie / Wrocław
kategoria
Business Intelligence / Data Warehouse

O pracodawcy:

Pojekt w hubie IT firmy produkcyjnej odpowiadajacym za obszar BI w całej Europie. Rola obejmuje projektowanie, rozwijanie i dostarczanie efektywnych modeli danych oraz raportów, zgodnie z zapotrzebowaniem działów logistyki i produkcji. Praca na danych pochodzacych z różnych systemów ERP: SAP, AX, IBM. Współpraca z zespołem projektowym w obrębie Europy.

Stos: Azure Data Factory, Snowflake, Power BI.

Obowiązki:

  •  tworzenie i dostarczanie modeli danych, przepływów danych i raportów (75% czasu),
  • zabezpieczanie jakości rozwiązania oraz zgodność z wymaganiami i standardami,
  • rozwiązywanie problemów, proponowanie nowych rozwiązań technicznych,
  • współpraca z liderami działu Biznesu w celu zrozumienia potrzeb związanych z danymi,
  • zbieranie, tłumaczenie i upraszczanie wymagań w celu stworzenia specyfikacji funkcjonalnej i technicznej,
  • wsparcie i szkolenie zespołu deweloperskiego,
    przygotowywanie scenariuszy testowych i testów integracyjnych oraz zapewnianie jakości rozwiązania.

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie BI w obszarze back-end,
  • znajomość: SQL, Azure Data Factory, Power BI,
  • mile widziana znajomość platformy: Snowflake,
  • znajomość j. angielskiego min. B2,
  • gotowość do pracy hybrydowej 2 dni z biura w tygodniu.

Nasz Klient oferuje:

wszystkie oferty 901