Strona główna/Dla Kandydata/Zarejestruj się w naszej bazie

Zarejestruj się w naszej bazie

Zarejestruj się w bazie kandydatów!

Współpraca z Arche niesie za sobą możliwość przemyślanego rozwoju zawodowego. Zapraszamy do zarejestrowania swojej Kandydatury w systemie Arche - dzięki obecności w Bazie Kandydatów zwiększasz szansę na pracę dostosowaną do swoich oczekiwań.

Pamiętaj jednak, że nie zawsze sama rejestracja jest wystarczająca. W przypadku opublikowania przez Nas interesującej oferty pracy zaaplikuj również na nią - zwiększy to Twoje szanse i przyspieszy proces, dzięki czemu szybciej się z Tobą skontaktujemy.

Co umożliwia i gwarantuje Baza Kandydatów?

Możliwości

Twoje dane i informacje o kwalifikacjach będą dostępne dla naszych rekruterów, którzy stale poszukują wykwalifikowanych osób do pracy na stanowiskach średniego i wyższego szczebla.

Indywidualne podejście

W Bazie Kandydatów dbamy o stałą aktualizację danych. Staramy się poznać nie tylko Twoje dokumenty, ale także Ciebie. Wszystko po to, by lepiej dopasować oferty pracy do Twoich wymagań.

Bezpieczeństwo

Wszelkie informacje na temat Twojej osoby są zabezpieczone przed ujawniniem osobom trzecim i będą wykorzystywane jedynie na potrzeby przeprowadzanych przez nas rekrutacji.

Zarejestruj się w bazie kandydatów!

 

 

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry