Strona główna/Dla Kandydata/Etapy procesu rekrutacyjnego

Etapy procesu rekrutacyjnego

Jak wygląda proces rekrutacji - co musisz wiedzieć?

1     Aplikacja na wybraną ofertę pracy

Możesz bezpośrednio odpowiedzieć na interesującą Cię ofertę pracy. Zamieszczamy je systematycznie zarówno na naszej stronie internetowej, jak i na portalach ogłoszeniowych. Jeśli w tym momencie nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, zarejestruj CV w naszej Bazie Kandydatów - załóż konto w serwisie Arche, umożliwi to naszym konsultantom skontaktowanie się z Tobą w przyszłości.

2      Selekcja kandydatur

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszego Klienta selekcjonujemy zgłoszone kandydatury. Pośród nich znajduje się także Twoja aplikacja, którą analizujemy i dopasowujemy do otwartych obecnie projektów rekrutacyjnych.

3     Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoja kandydatura odpowiada potrzebom naszego Klienta, przedstawimy Ci podstawowe informacje na temat oferty pracy telefonicznie. Twoje zainteresowanie daną ofertą jest tutaj decydujące.

4     Rozmowa kwalifikacyjna

Czyli spotkanie online w umówionym terminie, podczas którego poznamy bliżej Ciebie, Twoje doświadczenie i umiejętności oraz przedstawimy szczegółowe informacje na temat oferowanej pracy. Jeśli spełnisz wymagania naszego Klienta, przedstawimy mu Twoją Kandydaturę.

5     Spotkanie z przyszłym pracodawcą

To bardzo ważny element rekrutacji, w którym Klient spośród wszystkich przedstawionych kandydatów zadecyduje, czy to właśnie Ty zostaniesz zatrudniony. Etapy rekrutacji bezpośrednio u Klienta są uzależnione od wewnętrznych procedur rekrutacyjnych.

 

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry