Strona główna/Poznaj Arche/Kariera w Arche

Kariera w Arche

Jesteśmy otwarci na nowe i kreatywne osoby w zespole, które nie przestają dążyć do doskonałości w codziennej pracy. Szukamy ludzi z pasją, czyli takich, którzy nie traktują pracy jako przykry obowiązek, lecz identyfikują się z firmą oraz jej celami i chcą dzięki niej wkroczyć na drogę do sukcesu.

W Arche cenimy różnorodność, pasje i talenty. Jesteśmy Zespołem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Koncentrujemy się na pozytywach, a pojawiające się wyzwania są dla nas okazją do rozwoju. Dołącz do nas, czyli do osób o nieszablonowym podejściu do nowych zadań, kreatywnych oraz lubiących osiągać w pracy coś więcej niż wymagane minimum :).

Już od 12 lat rozwijamy nasze biura! Jesteśmy w Katowicach i Wrocławiu i do tego stale powiększamy nasze zespoły w Gdańsku i w Pradze! W tym czasie udało nam się zbudować stabilną strukturę, w której pracuje ponad 100 osób i w dalszym ciągu jest nam mało!

Konsultanci Arche w ramach zespołów m.in. Engineering/Manufacturing, Sales/Finance, IT, SSC/BPO/ITO prowadzą rekrutację dla największych firm z całej Polski.

Stawiamy na rozwój technologiczny. Pracę ułatwia nam autorski system CRM, a kandydaci mogą korzystać ze spersonalizowanych kont, umożliwiających łatwiejsze wyszukiwanie interesujących ich ofert.

Jak pracujemy?

  • 8 godzin, między 8.00 a 19.00 - możesz rozpocząć o dowolnej godzinie między 8.00 a 11.00,
  • Hybrydowo, stacjonarnie lub zdalnie - to kwestia do uzgodnienia,
  • każdy z nas ma swobodę działania oraz korzystania z dostępnych narzędzi, samodzielnie ustala swój harmonogram oraz zadania na każdy dzień,
  • korzystamy z intuicyjnego i autorskiego systemu, który pozwala nam szybko i skutecznie działać,
  • w atmosferze, gdzie każdy z nas może być sobą, gdzie wzajemnie się wspieramy i sobie kibicujemy.

AKTUALNE OFERTY PRACY:

STARSZY SPECJALISTA / SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Katowice

Wrocław

Gdańsk

MŁODSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Katowice

Wrocław

RECRUITMENT TEAM LEADER

Katowice

Gdańsk

IT RECRUITMENT SPECIALIST

Katowice

Wrocław

RECRUITMENT SPECIALIST WITH UKRAINIAN

Remote work or Katowice / Wrocław / Gdańsk

 Recruitment Consultant

Czech Republic

 

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry