it contracting

 

To elastyczne rozwiązanie skierowane bezpośrednio do branży IT. Opiera się ono na dobieraniu dla danego Klienta specjalistów IT posiadających zróżnicowane umiejętności i doświadczenie, którzy to wspólnie mogą świadczyć usługi kontraktowe na określony czas w celu realizacji konkretnego projektu.


W ramach tej usługi IT Contracting Arche deleguje wykonawcę IT do realizacji projektu dla Klienta. W naszej ofercie znajdują się dwie możliwe opcje współpracy, należą do nich:

  • Body Leasing - usługa polegająca na zaangażowaniu pojedynczych specjalistów IT w zadania informatyczne zgodnie z potrzebami Klienta, zarówno na dłuższy, jak i krótszy okres czasu.
  • Team Leasing - elastyczna forma angażująca cały zespół IT, wspierający Klienta w realizacji projektu (lub jego konkretnej fazy).

Nasza agencja zarządza całym projektem, tj. zatrudnianiem Pracowników, podpisywaniem umów oraz wszelkimi sprawami związanymi z administracją i nadzorem. Po uzgodnieniu warunków ze specjalistą IT, delegujemy wykonawcę / pracownika IT do realizacji danego projektu.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami:

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry