Strona główna/Dla Pracodawcy/Szkolenia i doradztwo

szkolenia

Jednym z naszych celów jest systematyczne poszerzanie wiedzy i kompetencji pracowników. Mówimy tu o wiedzy, która pozwoli realnie wpłynąć na efektywność pracy i wyniki finansowe firmy. Uważamy, że do rozwoju przedsiębiorstwa niezbędni są kompetentni i pewni siebie menadżerowie oraz odpowiednio dopasowani i wyszkoleni specjaliści.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenia?

 • Kompetentni trenerzy - to oni tworzą atmosferę sprzyjającą rozwojowi i przekraczaniu granicy własnych możliwości.
 • Dopasowany program - zawsze komponowany jest z troską o komfort uczestników i maksymalizację efektów ich szkolenia.
 • Atrakcyjne metody szkoleniowe - podążamy za nowymi trendami szkoleniowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, które zainteresują naszych uczestników.

Koncentrujemy się na szkoleniach zamkniętych, dopasowanych do specyfiki i potrzeb Klienta. Szkolenia te prowadzone są w wybranych przez Klienta lokalizacjach, gwarantujących rzeczywiste oderwanie się od pracy i skupienie na zagadnieniu.

Przed przystąpieniem do organizacji samego szkolenia, dokładnie analizujemy potrzeby firmy i przygotowujemy spersonalizowany, odpowiadający danym wytycznym program. Mamy pragmatyczne nastawienie: 65% czasu zajmują nam praktyczne ćwiczenia: case studies, symulacje i gry biznesowe, przy czym teoretyczne wykłady to jedynie pozostałe 35%. Nasze ćwiczenia uczą nowych umiejętności i pozwalają praktycznie przećwiczyć zdobytą wiedzę.

Tematyka szkoleń dotyczy m.in.:

 • Szkolenia kompetencji miękkich - efektywna komunikacja, przygotowywanie prezentacji i wystąpień, asertywność , sposoby radzenia sobie ze stresem, kreatywność, zarządzanie czasem, kreowanie wizerunku w biznesie.
 • Szkolenia zawodowe - techniki sprzedaży, efektywne negocjacje biznesowe, rekrutacja i selekcja pracowników, praca w grupie, budowanie modeli kompetencyjnych, wsparcie efektywności procesów szkoleniowych, obsługa Klienta.
 • Szkolenia menadżerskie - kierowanie zespołem projektowym, kierowanie zespołem w sytuacji zmiany, lider i menadżer, zarządzanie przez cele, zarządzanie projektem, efektywne spotkania, podejmowanie decyzji, praktyka motywacji, zarządzanie konfliktem w zespole, rozwiązywanie konfliktów, kluczowe rozmowy: rekrutacyjna, oceniająca.

doradztwo

Ponieważ biznes wymaga dedykowanych rozwiązań, nasi eksperci gotowi są przekazać całą swoją specjalistyczną wiedzę i umiejętności, stając się częścią zespołu firmy. W ramach usługi doradztwa staramy się w optymalny sposób scalić ze strukturą firmy, by poznać potrzeby i priorytety Twojego biznesu. Wszystko po to, by lepiej zrozumieć aktualną sytuację firmy i ukierunkować przyszłe działania na sukces.

Podczas pracy nad projektem kierujemy się głównymi zasadami doradców Arche:

 • Zanim przystąpimy do realizacji projektu doradczego, analizujemy wspólnie z Klientem jego cele, założenia i uwarunkowania
 • Tworzymy zespół projektowy, w którego skład mogą wchodzić pracownicy Arche i Klienta. Wierzymy, że wspólnie wypracowane rozwiązania będą bardziej efektywne
 • Projekt prowadzimy w taki sposób, by nastąpił transfer wiedzy i umiejętności do zespołu Klienta
 • Monitorujemy efekty wdrożenia projektu i przygotowujemy rekomendacje na przyszłość
 • Podejmujemy się doradztwa tylko wtedy, jeśli wierzymy, że przyniesie ono oczekiwany skutek
 • Kończąc projekt przygotowujemy analizę ROI/kosztów i zysków związanych z jego wdrożeniem

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami:

 

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry