Rekrutacja

Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne średniego i wyższego szczebla. W swojej historii rekrutowaliśmy dla firm na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami z branży:

  • usługowej
  • produkcyjnej
  • SSC/BPO/ITO/HRO

Naszą rolą w procesie rekrutacji jest dotarcie do Kandydatów najbardziej dopasowanych do profilu danego stanowiska, a także kultury organizacyjnej firmy. W ramach usługi wykorzystujemy bogate doświadczenie naszych rekruterów, którzy ekspercką wiedzę mieli szansę wykorzystywać w wielu przedsiębiorstwach. Dzięki własnej Bazie Kandydatów, jesteśmy w stanie szybko znaleźć osoby o wymaganych kwalifikacjach.

 

Prowadzimy zarówno pojedyncze rekrutacje, jak i duże kompleksowe kampanie rekrutacyjne. Niejednokrotnie braliśmy udział w całościowych rekrutacjach dla nowopowstających firm usługowych i produkcyjnych.

Metody rekrutacji z jakich korzystamy, to m.in.:

Baza Kandydatów

Jest on bezpośrednim źródłem informacji o Kandydatach. Stale aktualizowana, oparta na nowoczesnym systemie komputerowym pozwala nam na szybkie odnalezienie osób z preferowanymi umiejętnościami.

Networking

Posiadamy bogatą sieć kontaktów z osobami z różnych branż, dzięki czemu na bieżąco uzyskujemy informacje o sytuacji w danej branży oraz sprawdzonych Kandydatach.

Direct search

Wykorzystujemy wiele metod wchodzących w skład poszukiwania bezpośredniego, dopasowując je do konkretnych wymagań stawianych nam przez Klientów. Dzięki nim jesteśmy w stanie zarekomendować precyzyjnie dobranych Kandydatów do stanowiska.

Ogłoszenia

Są jedną z najbardziej popularnych metod pozwalających na zaktywizowanie Kandydatów. Stale umieszczamy ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych oraz na naszej stronie internetowej.

Inne, czyli to co nas wyróżnia

Nasze wewnętrzne know how, na które składa się wieloletnie doświadczenie i pasja, pozwalając sprostać nawet największym wymaganiom naszych Klientów i odnaleźć kreatywne rozwiązania dla najbardziej skomplikowanych projektów.

Metody selekcji, którymi się posługujemy, to m.in.:

Wywiady kompetencyjne i behawioralne

W zależności od specyfiki stanowiska oraz stawianych względem niego wymagań, przeprowadzamy wywiady kompetencyjne i behawioralne. Za każdym razem dobieramy pytania w taki sposób, aby uzyskać od Kandydata jak najwięcej informacji na temat istotnych, z punktu widzenia oferty pracy, zarówno miękkich jak i twardych umiejętności.

Testy językowe / merytoryczne / psychologiczne

Stosujemy testy odpowiednio dobrane do projektu rekrutacyjnego, uwzględniając preferencje i wymagania Klientów. Korzystamy zarówno z testów własnych jak i zewnętrznych, ciągle rozwijając naszą ofertę.

Assesment Center

Na życzenie Klienta przeprowadzamy sesje pozwalające na wielowymiarową ocenę kompetencji Kandydatów. Posługujemy się zadaniami zarówno indywidualnymi (np. case study, fact finding, in-basket), jak i grupowymi (np. dyskusje, prezentacje, symulacje, zadania wymagające współpracy oraz wyłonienia lidera).

Sprawdzanie referencji

Pozwala nam na rekomendacje Kandydatów, którzy najlepiej odpowiadają wymaganiom danego stanowiska oraz sprawdzili się w poprzednim miejscu zatrudnienia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Skontaktuj się z nami:

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry