Elektryk UR

Numer referencyjny: EUR/JI
lokalizacja
opolskie / Kluczbork
kategoria
Utrzymanie ruchu, Elektryk

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest Polska Spółka produkująca wyroby ze stali, która należy do wiodącej na Świecie Grupy przemysłowej. Firma w Polsce jest kluczowym ogniwem, która posiada zaplecze produktów ze stali węglowej w skali globalnej. Szeroki wachlarz wyrobów stalowych pozwala zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Obowiązki:

  • przeglądy oraz konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych NN,
  • zarządzanie Dokumentacją Techniczną,
  • prace instalacyjne i modernizacyjne,
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn oraz sprawna diagnostyka urządzeń,
  • przeglądy okresowe maszyn i urządzeń,
  • terminowa realizacja zleceń - usuwanie awarii elektrycznych, czy mechanicznych,
  • prewencyjne działania konserwacyjne,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • wypełnianie dokumentacji z dokonywanych napraw i przeglądów,
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,
  • podstawowe wiadomości z zakresu budowy urządzeń elektrycznych, hydraulicznych i mechanicznych,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
  • zorientowanie na rozwiązywanie problemów,
  • chęć do nauki nowych rzeczy oraz otwartość na różnorodność zadań,
  • przedsiębiorczość, energia oraz decyzyjność w codziennej pracy,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego/elektrycznego,
  • umiejętność podstawowej obsługi komputera,
  • mile widziana znajomość podstaw automatyki,
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia (wysokościowe; energetyczne; na wózki widłowe etc.).
  • mile widziane uprawnienia SEP.

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w układzie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku),
  • pakiet benefitów (Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu.

wszystkie oferty 882