Strona główna/Oferty Pracy/Przedstawiciel Handlowy (rynek inwestycyjny)

Przedstawiciel Handlowy (rynek inwestycyjny)

Numer referencyjny: PH/WLKP/RT
lokalizacja
wielkopolskie
kategoria
Przedstawiciel Handlowy / KAM, B2B, Inwestycje

Obowiązki:

  • utrzymywanie relacji handlowych z aktywnymi klientami, proaktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych spółki na powierzonym regionie,
  • aktywna sprzedaż produktów firmy poprzez sieć dystrybutorów, hurtowni, inwestycji,
  • analiza rynku pod kątem produktowym, kanałów dystrybucji oraz planowanych w regionie inwestycji,
  • współpraca z firmami handlowymi, wykonawczymi i  biurami projektowymi,
  • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość lokalnego rynku branży instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych,
  • doświadczenie we współpracy z hurtowniami instalacyjnymi oraz rynkiem inwestycji,
  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office (Excel, Word, Power Point),
  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • samochód służbowy (również do użytku własnego), telefon, laptop,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • atrakcyjny program szkoleń w Polsce jak i w naszej Akademii we Włoszech,
  • dodatkowo: szkolenia sprzedażowe, karta Multisport, kursy językowe.

wszystkie oferty 863
Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry