Strona główna/Oferty Pracy/Sales Representative with English

Sales Representative with English

Numer referencyjny: SR / NS
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

O pracodawcy:

 Amerykańska firma, w której standardy zarządzania dla każdej firmy na świecie są takie same - wszyscy są równi, a w zespołach panuje różnorodność kulturowa. Będziesz odpowiedzialny za globalne projekty dla największych firm na świecie w zakresie oprogramowania, marketingu internetowego, platform internetowych i urządzeń.

Obowiązki:

  • wykonywanie połączeń wychodzących i wysyłanie wiadomości e-mail w celu pozyskiwania klientów i utrzymywania długoterminowych relacji,
  • sprzedaż produktów/usług i upsell,
  • nawiązywanie kontaktów z klientami i ocena ich potrzeb,
  • wyjaśnianie wartości produktów i rozwiązań,
  • prowadzenie kampanii i kontaktów wychodzących,zarządzanie procesem odnawiania umów,
  • analizowanie danych rynkowych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży lub w środowisku B2B lub korporacyjnym,
  • wykształcenie wyższe z zakresu biznesu, zarządzania, sprzedaży, marketingu lub pokrewne (pożądane wykształcenie techniczne),
  • biegła znajomość języka angielskiego lub włoskiego (certyfikat C1 lub wyższy),
  • umiejętności interpersonalne i sprzedażowe poparte sukcesami

Nasz Klient oferuje:

  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • przyjazne wielokulturowe środowisko,
  • pracę przy współtworzeniu nowego działu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. kursy językowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dodatkowe premie).

wszystkie oferty 901