Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych

Numer referencyjny: SK/EF
lokalizacja
mazowieckie / Siedlce
kategoria
Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki:

  • obsługa pracowników polskich i obcojęzycznych,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej,
  • przygotowywanie danych do list płac,
  • wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu,
  • bieżący kontakt z dostawcami usług payrollowych za granicą,
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych,
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • naliczanie dodatków do wynagrodzeń (np. kilometrówki, praca w trybie zmianowym, itp.).

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze twardego HR minimum 2 lata,
  • znajomość prawa pracy ( mile widziana znajomość zagadnień oddelegowań zagranicznych),
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • samodzielność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • dalszy rozwój zawodowy i zdobywanie nowych umiejętności,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wakacji dzieci,
  • karty lunchowe,
  • aplikację do nauki języków.

wszystkie oferty 901
Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry