Strona główna/Oferty Pracy/Ustawiacz Maszyn

Ustawiacz Maszyn

Numer referencyjny: UMB/G/WSMF
lokalizacja
śląskie / Gliwice
kategoria
Mistrz / Brygadzista, Magazynier

O pracodawcy:

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze produkcji, a rysunek techniczny nie jest Ci obcy. Zapoznaj się z poniższą ofertą!

Nasz klient oferuje nie tylko atrakcyjne benefity, ale także stabilność zatrudnienia. Przekonaj się, jak praca w przyjaznym zespole może wpłynąć pozytywnie na Twój rozwój zawodowy i osobisty.

Dołącz do zespołu jako Operator Produkcji i rozpocznij nowy etap zawodowy!

Obowiązki:

  • ustawienie i regulowanie maszyn - zgodnie z instrukcjami obsługi sprzętu i wytycznymi BHP,
  • przydzielanie zleceń produkcyjnych pracownikom liniowym,

  • kontrola jakości pracy podległego zespołu,
  • dbanie o bezpieczeństwo BHP pracowników,
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień pracy personelu i maszyn,
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku mechanika/ ustawiacza maszyn,
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • wysoko rozwinięty zmysł techniczny,
  • znajomość przepisów BHP,
  • znajomość obsługi komputera,
  • kultura osobista, asertywność, analityczne myślenie,
  • postawa proaktywna (proponowanie nowych rozwiązań, optymalizacji pracy),
  • umiejętność pracy w zespole.

  • dzienne dofinansowanie do posiłków w kwocie 9 PLN dla każdego pracownika,
  • system kafeteryjny: min. 50 pkt co miesiąc na koncie pracownika na platformie internetowej (1 pkt = 1 PLN). Punkty można wymieniać na vouchery, kody do sklepów i punktów, usługowych, w ramach kategorii: dzieci, sport, rekreacja, wypoczynek, kultura i sztuka,
  • dofinansowanie raz w roku do 2 - tygodniowego wypoczynku,
  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • powitalną premię w wysokości - 600 PLN
  • kursy podnoszące kompetencje zawodowe,
  • kompleksowy program wdrożeniowy i pomoc doświadczonych pracowników.

wszystkie oferty 901